در تظاهرات سراسری جمعه برکناری نزدیکان صالح
انقلابیون یمن: تا قطع نفوذ دیکتاتور و نزدیکانش از پای نمی‌نشینیم

خبرگزاری فارس: انقلابیون یمن دیروز در سراسر این کشور با برگزاری تظاهرات، بر ضرورت پایان دادن به نفوذ دیکتاتور و حضور نزدیکانش در پست‌های حساس اداره کشور تاکید کردند.

خبرگزاری فارس: انقلابیون یمن: تا قطع نفوذ دیکتاتور و نزدیکانش از پای نمی‌نشینیم

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری "التغییر"، انقلابیون یمن دیروز با برگزاری تظاهراتی گسترده در شهرهای مختلف این کشور، خواستار برکناری تمامی نزدیکان "علی عبدالله صالح" دیکتاتور مخلوع یمن از تمامی پستهایشان در اداره این کشور شدند.

شهرهای مختلف یمن در روز جمعه، شاهد حضور صدها هزار نفری معترضانی بود که خواستار پایان دادن به نفوذ دیکتاتور و نزدیکانش در اداره این کشور بودند. آنها بر ضرورت پایان دادن به حاکمیت صالح و نزدیکانش بر فرماندهی ارتش یمن تاکید کردند.

"صنعاء" پایتخت یمن نیز مانند شهرهای دیگر این کشور، شاهد حضور هزاران معترضی بود که در خیابان "الستین" و نزدیکی منزل "عبدربه منصور هادی" رئیس‌جمهور انتصابی تجمع کرده بودند. انقلابیون با سر دادن شعار از رئیس‌جمهور  و تصمیم‌گیرندگان کشوری خواستند که تمامی نزدیکان دیکتاتور را برکنار کنند زیرا از نظر جوانان انقلابی، آنها بزرگترین مانع بر سر راه انتقال مسالمت آمیز قدرت در یمن و تحقق تمامی اهداف انقلاب این کشور است.

انقلابیون دیروز در میدان الستین یمن تاکید کردند که به انقلاب خود تا تحقق اهدافشان و دستیابی به مطالباتشان ادامه خواهند داد و معتقدند که برای آرام‌سازی فضای امنیتی و اقتصادی و زمینه سازی برای بازسازی ساختار ارتش و ورود به روند گفت‌وگوهای ملی برکناری تمام نزدیکان دیکتاتور ضروری است.