هر ۴۰ روز یک بار باید بازی داشته باشیم
خرمگاه: بازیکنان خود را به خوبی نشان دادند/ باید ضعف بدنی را برطرف کنیم

خبرگزاری فارس: مربی تیم فوتبال زیر ۲۲ ساله‌های ایران گفت: باید ضعف بدنی تیم را برطرف کنیم.

خبرگزاری فارس: خرمگاه: بازیکنان خود را به خوبی نشان دادند/ باید ضعف بدنی را برطرف کنیم

محمد خرمگاه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره بازی های زیر 22 سال در مالزی عنوان کرد: مسابقات خوبی را پشت سر گذاشتیم و سعی کردیم نتایجی در خور نام ایران کسب کنیم. قطعا هیچ تیمی بدون ضعف نیست و ما هم همین طور هستیم.

وی افزود: باید از نظر بدنی خودمان را تقویت کنیم. اگر این نقطه ضعف را برطرف کنیم می توانیم شرایط سخت تر را بهتر تحمل کنیم و در جریان مسابقه تصمیمات بهتری بگیریم.

خرمگاه ادامه داد: در این تورنمنت بازیکنان خود را به خوبی نشان دادند. روی برخی کمتر حساب می کردیم اما بهتر از آنچه تصور می کردیم آنها را دیدیم.

مربی تیم زیر 22 ساله ها با اشاره به اینکه مسابقات قهرمانی آسیا 18 ماه دیگر برگزار می شود در ارتباط با اینکه آیا بازیکنان فعلی می توانند در مسابقات آسیا شرکت کنند یا خیر، گفت: شرایط سنی بازیکنان فعلی به گونه ای است که در مسابقات آسیایی هم می توانند همراه تیم باشند. پیش از این 50 بازیکن را ریجستر کرده ایم و مشکلی نداریم.

وی در خصوص وضعیت قراردادی اعضای کادرفنی تیم زیر 22 سال و برنامه های این تیم در آینده تصریح کرد: قبل از اعزام به این مسابقات قراردادی با فدراسیون امضا نکردیم اما با توجه به صحبت هایی که با نبی و کفاشیان داشتیم به زودی قرارداد خود را امضا می کنیم و مشکلی نیست. فعلا برنامه تمرینی نداریم اما پیشنهاد داده ایم هر 40 روز یکبار این تیم بازی تدارکاتی داشته باشد.